وب لژیون آقای علی یحیائی
راهکارهای درمان اعتیاد (رود خروشان)
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


وبلاگ حاضر به منظور یاری رساندن به كسانی است كه سالها درگیر بیماری اعتیاد بوده اند.و قصد دارد با بیان تجربیات و بهره گیری از آموزشهای كنگره60،قدم كوچكی در راه اطلاع رسانی و درمان اعتیاد بردارد.

مدیر وبلاگ :علی عربی


 امروز یکی از داداش لژیونی های خوب ما ...

 مسافر جعفر طاهری
نشان 1 ماه رهایی ... 

 را از دستان پر مهر و محبت راهنمای عزیزمان جناب آقای یحیائی دریافت نمودند.
تبریک اعضاء لژیون را پذیرا باشید

روز یکشنبه 1394/09/03

استاد لژیون :آقای یحیایی

موضوع :منیت

حاضرین :16 نفرخلاصه سخنان استاد :

آدم مصرف کننده پشیزی ارزش ندارد.در بیرون از کنگره فرد مصرف کننده هیچ اعتباری نداشت ولی در کنگره نه تنها قابل اعتماد است بلکه دارای شآن و منزلت اجتماعی است و بعد از رهایی مسئولیت هم به او داده می شود.راهنما کارش چکش زدن به حلب پوسیده رهجو است تا فلز وجودی او با کیمیای دانش و آگاهی به گوهری گرانبها مبدل گردد تا اکسیر عشق در وجودش بجوشد و به مقام والای انسانی خویش دست یابد.

وقتی شما یک کاری به بهترین وجه ممکن انجام می دهید با تشویق دیگران مواجه می شوید و در همان لحظه منیت در انسان پیدا می شود که در صورت عدم دانایی بر علیه انسان قدم برمی دارد و اولین محصول خود را به نام تنفر به همراه می آورد و باعث از هم گسستگی با دیگران می گردد چون خودت را از بقیه جدا می کنی و ریشه ها همه به هم وصل هستند و به واسطه آن اعتماد به نفس کاذب که بعد منفی منیت است هم شکل می گیرد. حکایت حکایت

                            درخت گر بار دانش بگیرد                   به زیر آوری چرخ نیلوفری را  

رهجو همان طور که سفر خود را آغاز می کند باید نظم و ادب و نزاکت هم به همان اندازه رشد کند .مهندس در بیانات خود روی این موضوع تکیه می کند که وای به حال کسی که به راهنما می گوید تو نمی دانی .این بیانگر عدم پذیرش آموزش است که نتوانسته است به عمل در آورد.هر آنچه برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و از نکات ریز شروع می شود و اما کمک کنگره به من و کمک من به کنگره...

مشارکت کردن اعلام سفر سر موقع در جلسات حاضر شدن نوشتار خواندن و.... همه بخش های کوچکی از خدمت کردن است که باید از کم شروع شود و باید خودت را وارد بازی کنی تا درک کنی.
 

                 1-کلی :نسبت به همه چیز منیت دارد و خود را تافته جدا بافته می داند.

  منیت 

                 2-جزیی :نسبت به مسایل جزیی منیت دارد و زمینه ای عمل می کند.

 

در منیت کلی می توان از هیتلر نام برد که خودش را نسل برتر می دانست همه را برده خود می دانست و همه باید تحت فرمان او باشند اما در منیت جزیی بیشتر به زمینه های خاصی مثل نوازندگی خوب و یا نقاش خوب که در یک زمینه خاص خودش را نشان می دهد و سراغ انسانهایی می رود استعداد لازم و توانایی کافی در آن زمینه را دارند.حال اگر بخواهیم ضربه فنی نشویم باید آموزش پذیر باشیم.رسالت انسان در این کره خاکی در درجه اول آموزش و بعد خدمت کردن است و بدانیم که جهل ما باعث بروز منیت می شود و با دانایی موثر سعی در رفع و رجوع آن کنیم.

جلسه آینده به سی دی همه مطالب در درون و بیرون ماست اختصاص داده شد.

نوع مطلب : گزارش لژیون ...، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
جمعه 4 دی 1394

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic